Tarcze elektroniczne HS 25/50 HYBRIDSCORE zostały zaprojektowane do konkurencji pistoletowych i karabinowych na dystansach 25 i 50 m. Standardowo są one wyposażone w zielone/czerwone światła sygnalizacyjne. W grupach po pięć tarcz doskonale się sprawdzają w konkurencji pistoletu szybkostrzelnego. .

Do zalet systemu HS 25/50 należy zaliczyć zdublowany system pomiaru położenia pocisku trafiającego w cel. Jest on oparty o triangulację efektu dźwiękowego oraz przejście przez dwie wiązki promieniowana podczerwonego o wysokiej gęstości. Położenie czujników wyklucza pomiarowy błąd paralaksy, zachowując jednocześnie doskonałą dokładność i powtarzalność wyników.


Tarcze HS 25/50 w standardowej konfiguracji są połączone z jednostkami sterującymi SA 951, które zapewniają wizualizację i ocenę każdego strzału. W instalacjach wielostanowiskowych połączone urządzenia SA 951 zasilają danymi programy do tworzenia rankingów oraz wizualizacji wyników współzawodnictwa na dużych ekranach projekcyjnych.

Na dystansie 50 m możliwe jest zastosowanie laptopa z systemem Windows, który dzięki programowi SIUSLANE spełni większość zadań jednostki SA 951 związanych z wizualizacją strzału, jego oceną oraz sumarycznym wynikiem.


Tarcze HS 25/50 można także w pewnych warunkach stosować w konkurencjach, gdzie używana jest amunicja inna niż ołowiana oraz broń centralnego zapłonu. Wymaga to zastosowania stalowych, wzmocnionych przednich osłon, które sprawdzają się przy amunicji o energii mniejszej niż 1500 J i prędkości początkowej mniejszej niż 380 m/s. Dodatkowe zastosowanie osłon wykonanych ze sklejki, zabezpiecza wnętrze tarczy przed rykoszetami.